Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Wołosz: Nigdy nie mówię „nigdy”

Maciej Wołosz: Nigdy nie mówię „nigdy”

Maciej Wołosz miał w tym sezonie grać w Poznaniu. Sytuacja klubu zmusiła go jednak do przeniesienia się do Gorzowa Wlkp. Siatkarz nie ukrywa, że ma sentyment do Hajnówki i może jeszcze kiedyś wróci do tego zespołu.

W okresie transferowym dosyć głośno było o Twoim ewentualnym powrocie do Hajnówki. Zdecydowałeś się jednak pozostać w Gorzowie. Co zaważyło na Twojej decyzji?

Maciej Wołosz:To prawda, rozmawiałem przed tym sezonem z Hajnówką, jak i z innymi klubami. Podjąłem jednak decyzję o grze w Poznaniu, ponieważ miał mieć mocny zespół z celem awansu do PLS. Gdy jednak ten klub rozwiązał się, postanowiłem przedłużyć kontrakt z Gorzowem, gdyż grałem tu przez ostatnie 2 lata i zdążyłem się związać z tym klubem. Ponadto plany organizacyjne i personalne klubu na ten sezon były dobre.Jak wspominasz dwa lata spędzone w Hajnówce?

Tak jak wielokrotnie mówiłem, zawsze będę mile wspominał czas spędzony w Hajnówce i ludzi, których tam poznałam.

Jakie cele ma GTPS na ten sezon w lidze, a jakie w Pucharze Polski?

Naszym celem w lidze jest spokojne osiągnięcie miejsca 1-4 w rundzie zasadniczej, a później walka o awans. A w Pucharze Polski chcemy wypaść jak najlepiej.

A jak oceniasz Pronar? Jak myślisz, jaką odegra rolę w I lidze?

Patrząc personalnie, bo gry zespołu jeszcze nie widziałem, uważam że Pronar Parkiet Hajnówka będzie groźnym przeciwnikiem dla każdego zespołu i osiągnie założone przez siebie cele na ten sezon.

Czy najbliższe mecze z Pronarem traktujesz jakoś wyjątkowo?

Nie. Choć mam pewny sentyment do tego klubu, to wychodząc na boisko zawsze chce wygrać, obojętnie kto stoi po drugiej stronie siatki.

Wiesz, że masz w Hajnówce wielu fanów, że do tej pory jesteś miło wspominany. Czy bierzesz pod uwagę opcję, że kiedyś mógłbyś jeszcze zagrać w Pronarze?

Nigdy nie mówię: nigdy. Nie wiadomo, co przyniesie przyszłość, więc jak najbardziej możliwe jest to, że kiedyś zagram jeszcze w barwach Hajnówki.

źródło: moderatorvolley.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved