Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar wszedł w ostatnią fazę przygotowań

Jadar wszedł w ostatnią fazę przygotowań

"Jest nawet lepiej niż myślałem" – twierdzi trener Jadaru Radom Mirosław Zawieracz, analizując wyniki testów sprawnościowych swoich podopiecznych. 8 października odbędzie się prezentacja jego drużyny.

Wyniki testów to rzecz niezwykle istotna, ale w środę wieczorem miejsce miało ważniejsze wydarzenie. Atakującemu Jadaru Marcinowi Owczarskiemu urodził się syn – Bartosz.

A wracając do osiągów poszczególnych siatkarzy, to są one na tyle dobre, że jak stwierdził Mirosław Zawieracz, zawodnicy dostali dodatkowego kopa do pracy.Ostatni tydzień przed inauguracją PlusLigi radomianie spędzą na normalnych treningach. – Cudów nie da się już wymyślić, więc zajęcia będą wyglądały podobnie jak w innych zespołach – informuje szkoleniowiec Jadaru.

Miłym przerywnikiem w treningach będzie zaplanowana na środę 8 października prezentacja drużyny. Odbędzie się ona przy fontannach na ul. Żeromskiego, a poprowadzi ją jeden z najbardziej popularnych polskich aktorów, związany z Radomiem Tomasz Karolak. Koncert da Norbi, a na kibiców czeka wiele innych atrakcji i niespodzianek. Początek imprezy o godz. 14.30.

Trochę mi to komplikuje plany, bo na ten dzień miałem zaplanowane dwa treningi, a odbędzie się jeden. Ale może wyjdzie to chłopakom na dobre – śmieje się Mirosław Zawieracz.

Pierwszy mecz sezonu Jadar rozegra w sobotę 11 października w Olsztynie.

źródło: RadomSport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-10-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved