Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar Radom zaprezentuje się kibicom

Jadar Radom zaprezentuje się kibicom

Norbi, prezenter radiowy, dziennikarz telewizyjny i piosenkarz, wykonawca słynnego przeboju "Kobiety są gorące" oraz Tomasz Karolak, aktor i odtwórca roli Darka w serialu "39 i pół" uświetnią prezentacje zespołu radomskiego Jadaru, która odbędzie się za tydzień w środę.

Chcemy zaprezentować kibicom zespół, który w sezonie 2008/09 zagra w rozgrywkach PlusLigi – informuje Rafał Karolak, menadżer radomskiego klubu. Nawiasem mówiąc, prywatnie kuzyn Tomasza, znanego aktora, który poprowadzi całą imprezę. Okazuje się, że prezentacje jest większym pomysłem. – Jadar jest sportową wizytówką Radomia. Tego nie trzeba chyba udowadniać, ale chcemy, aby jego mieszkańcy bardziej niż dotychczas zaczęli utożsamiać się klubem, jego zawodnikami, czy osiągnięciami – podkreśla Rafał Karolak.

Uroczysta prezentacja siatkarzy odbędzie się na scenie ustawionej w samym centrum miasta (fontanny przy ul. Żeromskiego – przyp. red.). Obecnie dogrywane są ostatnie szczegóły. I jak mogliśmy się przekonać, wydarzenie dla klubowych działaczy jest równie ważne jak sprawa pozyskania nowych … zawodników. Wracając do prezentacji. Scenariusz imprezy zakłada, że cała uroczystość rozpocznie się o godzinie 15.00 od przedstawienia sponsorów klubów. Sami siatkarze na specjalnej scenie pojawić mają się dwie godziny później. – Zawodnicy wystąpią w klubowych dresach. Każdy zaprezentuje również nową koszulkę, z numerem i nazwiskiem – informuje Rafał Karolak.Jak się dowiedzieliśmy, z racji zaplanowanej prezentacji siatkarze Jadaru nie mogą liczyć na taryfę ulgową u trenera Mirosława Zawieracza. Niemal bezpośrednio po uroczystości wszyscy udać mają się do hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na trening.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved