Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Irina Archangielskaja: Ta porażka, to żadna tragedia

Irina Archangielskaja: Ta porażka, to żadna tragedia

fot. archiwum

Inauguracja sezonu nie była zbyt udana dla siatkarek PRO KON STAL Piasta. - Z porażki 0:3 w Łodzi nie robimy żadnej tragedii - zaznacza jednak Irina Archangielskaja. - Pamiętajmy, że to dopiero początek ligi.

Zarówno Budowlani, jak i my nie gramy jeszcze w optymalnym składzie. Do play offów sporo się jeszcze w tych drużynach zmieni – dodaje rozgrywająca szczecińskiej drużyny.

 

W łódzkim zespole, zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, pierwsze skrzypce w sobotni wieczór grały Małgorzata Niemczyk oraz Katarzyna Jaszewska . – Pamiętajmy, że w Budowlanych występują cztery siatkarki z ekstraklasy, które mają już na swoim koncie wiele spotkań o najwyższą stawkę. Co nie znaczy, że łódzki zespół jest poza naszym zasięgiem. Wręcz przeciwnie – uważa Archangielskaja. 

Pięciokrotna mistrzyni Polski zauważa też pozytywy w grze PRO KON STAL Piasta. – Skoro potrafimy grać jak równy z równym z Budowlanymi do 15, to znaczy, że możemy z nimi wygrać. Przed nami jednak jeszcze sporo pracy. Pamiętajmy też, że termin tego meczu nie był dla nas zbyt fortunny. Inauguracyjne spotkania są specyficzne, a my graliśmy z najgroźniejszym rywalem i to na wyjeździe. Na domiar złego mamy problemy z halą. Przenosimy się z jednego obiektu do drugiego. Łodzianie też nam nie ułatwili zadania. Graliśmy o dość dziwnej porze, nie dostaliśmy hali na rozruch. To wszystko złożyło się na taki, a nie inny obraz meczu. Przed następnymi meczami jestem jednak dobrej myśli. W tym sezonie mamy awansować do PlusLigi Kobiet i będziemy wszystko robić, aby ten cel osiągnąć – zakończyła Archangielskaja .

źródło: piast.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved