Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > II liga: Falstart BTPS-u Białystok

II liga: Falstart BTPS-u Białystok

Siatkarki BTPS-u Białystok na początek II ligi przegrały u siebie z Nike Ostrołęka. Podopieczne trenerów Grzegorka i Tobolskiego mają w planach bezpieczne utrzymanie w lidze. Póki co zanotowały jednak falstart.

Inauguracja o tyle była nieudana, gdyż białostoczankom, które w poprzednim sezonie musiały walczyć w barażach o utrzymanie w lidze, nie udało się wygrać nawet seta. Najmniej do wygrania podopiecznym Sebastiana Grzegorka i Czesława Tobolskiego zabrakło w pierwszej odsłonie.

Był remis 23:23 i nasze dziewczyny chyba przestraszyły się, że mogą to wygrać – mówi Sebastian Grzegorek, trener BTPS-u. – Strach sparaliżował ich poczynania i dwa punkty zdobyły rywalki. Natomiast w drugim secie było po 18 i także nastąpił przestój w naszej grze. W trzecim starciu już chyba same dziewczyny nie wierzyły, że mogą wygrać i praktycznie nie walczyły.

BTPS Białystok – Nike Ostrołęka 0:3

(23:25, 21:25, 18:25)