Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar szuka zawodnika w miejsce Michała Chaberka

Jadar szuka zawodnika w miejsce Michała Chaberka

Sprowadzony przed tym sezonem do Jadaru Radom Michał Chaberek nie będzie mógł grać w nowym klubie. Badania wykazały, że siatkarz ma poważne problemy z biodrem i kontrakt z nim zostanie rozwiązany.

Przyjmujący pozyskany przed sezonem z Politechniki Warszawskiej przez cały okres przygotowawczy narzekał na kontuzję. Wreszcie, po specjalistycznych badaniach okazało się, że to uraz, który bez operacji wyklucza u zawodnika profesjonalne uprawianie sportu.

Używając języka medycznego, Michał Chaberek ma uszkodzony obrębek stawu biodrowego, konflikt panewkowo-biodrowy – cechy stawu zwyrodnieniowego. Oznacza to, że aby dojść do pełnej sprawności, musi przejść specjalistyczny zabieg. Tyle, że wykonują go jedynie dwie kliniki – w Niemczech i Szwajcarii.W tej sytuacji kontrakt Michała Chaberka z Jadarem Radom zostanie rozwiązany. Zresztą zawodnik już był w klubie i zdał pobrany wcześniej sprzęt sportowy. – A my będziemy musieli poszukać gracza na jego miejsce, co przy przetrzebionym rynku nie jest sprawą prostą – uważa trener Jadaru Mirosław Zawieracz.

źródło: SportoweFakty.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-27

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved