Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Macerata rozpocznie sezon bez Omrcena

Macerata rozpocznie sezon bez Omrcena

Igor Omrcen, podstawowy atakujący Lube Banca Marche Macerata, nie będzie mógł pomóc swojej drużynie na początku sezonu z powodu kontuzji. Zespół liczy zatem na dobrą formę jego zastępcy - Andrei Bartolettiego.

Andrea Bartoletti, który w zespole z Maceraty występuje od trzech lat, będzie miał w końcu okazję do rozpoczęcia meczu w podstawowej „szóstce”. Do tej pory nie miał ku temu zbyt wielu okazji. Jego kolega – Igor Omrcen doznał bowiem urazu podczas walki o Superpuchar Italii.

Sądzę, że jestem gotowy do gry od początku, tak jak byłem zawsze gotów w przeszłości, kiedy wchodziłem na zmiany. To będzie ekscytujące rozpocząć spotkanie w „szóstce” – twierdzi Bartoletti. – Przewidywania się dobre: trenowaliśmy ciężko, mentalnie też jestem gotowy i postaram się dać jak najwięcej dla drużyny. Naturalnie życzę Igorowi, aby szybko wyleczył kontuzję i wrócił do gry tak szybko, jak to możliwe.Zapytany o przeciwnika Lube Banca Marche Macerata w pierwszej kolejce – Framasil Pineto, Andrea Bartoletti odpowiada: – Znam dwóch świetnych zawodników – Ravellino oraz Viciniego. Oni, traktując siebie jako beniaminka Serie A, będą z pewnością pełni entuzjazmu i motywacji, aby dobrze wypaść w debiucie. W konfrontacji z Lube Banca oni mogą dużo zyskać. W przypadku zespołów, które chcą się utrzymać w ekstraklasie, pierwsze konfrontacje są ważne.

Andrea Bartoletti dodaje, że według niego zespół Lube Banca jest mocny i będzie w stanie osiągać wysokie cele. – Dojrzałość naszego zespołu tworzy Igor Omrcen, postępy zrobił Snippe, który już w Superpucharze pokazał osiągnięty poziom.

źródło: inf. własna, volleyball.it

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved