Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > CEV chwali inicjatywę PZPS

CEV chwali inicjatywę PZPS

Europejska Federacja bardzo ciepło wypowiada się o nowym pomyśle prezes PZPS Mirosława Przedpełskiego. W tym roku po raz pierwszy w Łodzi zorganizowane zostanie seminarium poświęcone meczom europejskich pucharów.

Seminarium, podobne do corocznych organizowanych przez CEV dla promocji Ligi Mistrzów, odbędzie się 29-30 września w łódzkim Grand Hotelu. Lista zaproszonych gości obejmuje przedstawicieli polskich klubów reprezentujących federację w rozgrywkach europejskich, osoby odpowiedzialne za wdrażanie nowych, elektronicznych protokołów zawodów i delegatów technicznych z ramienia PZPS.

Seminarium będzie się składało z serii wykładów poświęconych zadaniom, jakim kluby muszą sprostać organizując międzynarodowe spotkania pucharowe. Gościem specjalnym ma być przedstawiciel firmy Data Project, Emilio Spirito, który będzie odpowiedzialny za wprowadzenie elektronicznych protokołów. Tomasz Redwan przeanalizuje marketingowe aspekty spotkań międzynarodowych, z kolei Wojciech Czayka przedstawi zadania, jakie czekają delegatów technicznych. Natomiast Natalia Kostulska, odpowiedzialna za mecze międzynarodowe rozgrywane na terenie Polski opowie o aspektach prawnych i administracyjnych siatkarskich widowisk.Uczestnicy seminarium po zdanym teście otrzymają oficjalne certyfikaty wydane przez Polski Związek Piłki Siatkowej. Inicjatywa spotkała się z ogromną aprobatą CEV, która sądzi, że podobne seminaria podniosą poziom organizacyjny międzynarodowych imprez siatkarskich.

źródło: CEV, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary, siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved