Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Z AZS-u Olsztyn nie odejdą podstawowi siatkarze

Z AZS-u Olsztyn nie odejdą podstawowi siatkarze

Ta informacja z pewnością ucieszy fanów olsztyńskiego AZS. Z drużyny nie odejdzie żaden z podstawowych zawodników - poinformował Andrzej Koncicki, przewodniczący Rady Nadzorczej Piłka Siatkowa AZS UWM S.A

Jak poinformował Andrzej Koncicki w klubie nadal będą grać: Tomasz Kowalczyk, Wojciech Grzyb, Paweł Zagumny, Jakub Oczko, Krzysztof Andrzejewski, Grzegorz Szymański, Tomasz Józefacki oraz Paweł Siezieniewski.

W czwartek późnym wieczorem ważyły się jeszcze losy Olliego Kunariego, który drużynę ze stolicy Warmii i Mazur zasilił dopiero niedawno.Jak poinformowało Radio Olsztyn Fin będzie grać w barwach AZS Olsztyn do końca sezonu!

To nie jedyne dobre informacje, ponieważ otrzymaliśmy także kilka telefonów z Polski zainteresowanych sponsorowaniem naszej drużyny – mówi Andrzej Koncicki.

Jeszcze w piątek akademicy z Olsztyna wezmą udział w rozpoczynającym się Memoriale im. Zdzisława Ambroziaka. W Warszawie o miano najlepszej drużyny prócz pełniącego rolę gospodarza AZS Politechniki zmierzą się także Skra Bełchatów, AZS Częstochowa, Resovia Rzeszów, AZS UWM Olsztyn oraz Trefl Gdańsk.

Dla podopiecznych trenera Mariusza Sordyla będzie to drugi turniej towarzyski będący przygotowaniami do sezonu w Pluslidze. Wcześniej olsztynianie wystąpili w corocznym Memoriale prof. Wiktora Wawrzyczka. Tam po zwycięstwie z Politechniką 3:0, porażką z Jadarem Radom 2:3, oraz wygranej z Chemikiem Bydgoszcz 3:2, zajęli pierwsze miejsce.

Program Memoriału

Piątek:

AZS Politechnika Warszawa – AZS Częstochowa (godz. 13),

Trefl Gdańsk – AZS UWM Olsztyn (15),

AZS Politechnika Warszawa – Skra Bełchatów (17, Polsat Sport),

Resovia Rzeszow – Trefl Gdańsk (19, Polsat Sport);

Sobota:

Skra Bełchatów – AZS Częstochowa (15, TV4),

AZS Politechnika Warszawa – Trefl Gdańsk (17),

AZS UWM Olsztyn – Resovia Rzeszow (19, Polsat Sport)

Niedziela:

mecz o 5. miejsce (10),

mecz o 3. miejsce (12),

mecz o 1. miejsce (15, TV4)

źródło: gazeta.pl, Radio Olsztyn

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved