Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Towarzyskie derby Warszawy

Towarzyskie derby Warszawy

W sparingowych derbach Warszawy J.W. Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska wygrała 3:1 z MOS Wola. Warto dodać, że w MOS występuje kilku byłych "Inżynierów"...

Są to m. in. Marcin Drabkowski, Tomasz Skalski i Piotr Szulc.

Było to towarzyskie spotkanie dwóch zaprzyjaźnionych ze sobą drużyn. Ekipa MOS-u sprawdziła swoją formę tuż przed startem II ligi, my z kolei – przed memoriałem im. Zdzisława Ambroziaka – skomentował trener Politechniki, Krzysztof Kowalczyk.Mimo że rywal gra dwie klasy rozgrywkowe niżej, różnica umiejętności na boisku nie była aż tak widoczna. Zwłaszcza w drugim secie, którego to Akademicy przegrali 22:25. – Przetarcia treningowe mają to do siebie, że gra się je na mniejszym stresie – powiedział trener Kowalczyk. – Niestety tego stresu w naszym przypadku w dwóch pierwszych setach zupełnie zabrakło. Dopiero kiedy młodsi zawodnicy, którzy otrzymali szansę pokazania się, weszli na parkiet, obraz gry odmienił się. W naszych szeregach pojawiło się więcej życia i w efekcie kolejne dwie partie wygraliśmy wysoko – dodał.

AZS Politechnika Warszawska – MOS Wola Warszawa 3:1

(26:24, 22:25, 25:14, 25:18)

Składy:

Politechnika: Bartłomiej Neroj, Radosław Rybak, Karol Kłos, Jarosław Tepling, Serhiy Kapelus, Karel Kvasnicka, Robert Milczarek (libero) oraz Wiktor Położewicz, Rafał Buszek, Janusz Gałązka, Andrzej Skórski, Jakub Radomski i Damian Wojtaszek (libero)

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved