Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Siatkarki z ekstraklasy zagrają w turniej w Ełku

Siatkarki z ekstraklasy zagrają w turniej w Ełku

fot. archiwum

Gedania Gdańsk, Niemen Grodno - z tymi zespołami przyjdzie rywalizować białostockim siatkarkom o zwycięstwo na przedsezonowym turnieju w Ełku. Nie wiadomo, czy w imprezie weźmie udział jeszcze zespół z Baranowicz.

Na początku przygotowań do kolejnego sezonu w ekstraklasie zawodniczki Pronaru Zeto Astwy AZS Białystok więcej czasu spędzały na siłowni niż na zajęciach z piłkami. Do startu rozgrywek ligowych został już jednak niespełna miesiąc i podopieczne Dariusza Luksa raz za razem sprawdzają swą formę w sparingach. W piątek oraz sobotę zagrają na turnieju w Ełku.

 

Musimy teraz coraz większą uwagę przykładać do eliminowania poszczególnych błędów podczas gry. Oczywiście wszystkich nie da się ustrzec, bo siatkówka to przecież gra błędów, ale musimy popełniać ich jak najmniej – mówi trener Luks. 

Niestety do końca nie wiadomo, z kim przyjdzie rywalizować białostoczankom na zawodach w Ełku. Początkowo planowano, że nasze zawodniczki pierwszego dnia zagrają z ekipą białoruskiej ekstraklasy z Grodna, natomiast drugą parę miała stworzyć Gedania i zespół z Baranowicz. Zwycięzcy w sobotę mieli zmierzyć się w meczu o pierwsze miejsce, z kolei przegrani o trzecią pozycję.

 

Zespół z Baranowicz nie dostał wiz i raczej nie przyjadą na turniej. Dlatego szukamy teraz innej drużyny, która mogłaby zająć jego miejsce – wyjaśnia Luks. Niestety jest z tym trochę ciężko, bo większość ekip ma już zaplanowane jakieś mecze.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved