Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kontuzje nie oszczędzają gorzowian

Kontuzje nie oszczędzają gorzowian

W sobotę po wakacyjnej przerwie gorzowscy kibice będą mogli emocjonować się występami GTPS-u. W pierwszym meczu na zapleczu ekstraklasy Rajbud Development zmierzy się w Będzinie z MOS Interpromex.

Przed inauguracją wody w usta nabrał Sławomir Gerymski. – Wszyscy są zdrowi, zagramy o zwycięstwo. Jak w każdym meczu – odparł krótko trener gorzowian.

Kontuzje nie oszczędzają gorzowian. – Dawno nie było w naszej drużynie tylu urazów podczas przygotowań do sezonu – tak rozpoczął rozmowę trener odnowy w GTPS Kazimierz Bogdan Lalko.Ostatnia ofiara to 19-letni przyjmujący Mateusz Jasiński. Utalentowany zawodnik naciągnął sobie jeden z przyczepów mięśni i jego występ na inaugurację pierwszej ligi w Będzinie (w sobotę o godz. 18) jest wykluczony.

Bardziej oszczędny w słowach jest szkoleniowiec Rajbud Development GTPS Sławomir Gerymski.

Cała 13 zawodników jest gotowa do walki – uciął spekulacje „Gerym”. – A Jasiński? – zapytaliśmy. Dostał dziś wolne – odparł krótko trener.

Bardzo nam zależy na dobrym starcie. Dlatego nie chcę mówić zbyt dużo – argumentował Sławomir Gerymski. Mamy swoje tajemnice, Będzin ma swoje. Wszystko okaże się w sobotę na parkiecie. Jedziemy po zwycięstwo, ale to żadna nowość. W każdym meczu będziemy walczyli o kompletną zdobycz. Bo chcemy być w czołówce ligi. O sile innych zespołów nie chcę się w przeddzień startu rozgrywek wypowiadać. Nazwiska znamy, ale jeszcze trudno ocenić, co będzie sobą prezentował dany zespół.

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved