Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > AZS KSZO Ostrowiec: Za trzy lata ekstraklasa

AZS KSZO Ostrowiec: Za trzy lata ekstraklasa

fot. archiwum

W tym sezonie awans jest raczej nierealny, ale walkę o niego chcemy rozłożyć na trzy lata. Tak żeby w naszej nowej hali grały zespoły PLK - mówi przed inauguracją sezonu Mariusz Rokita, wiceprezes AZS-u KSZO.

W piątek o 16 w Ostrowcu start rozgrywek I ligi. Dla przemeblowanego AZS-u KSZO (aż siedem nowych zawodniczek) start trudny, bo od razu z jednym z kandydatów do awansu.

 

Budowlani Toruń są dopiero drugi sezon w lidze, ale mają spore ambicje. Solidnie się wzmocnili i mierzą w pierwszą czwórkę – ostrzega Rokita. Naszym celem jest przede wszystkim zdobywanie maksymalnej liczby punktów we własnej hali. Bo chcemy spokojnie się utrzymać, a walkę o awans rozkładamy sobie w czasie. 

Czołowe lokaty nie są też priorytetem nowego szkoleniowca drużyny.

 

Moje zawodniczki mają być przede wszystkim nieustępliwe, w każdym meczu pokazywać wolę walki. W przedsezonowych turniejach, niestety, trochę tego brakowało, dlatego czekam z niecierpliwością na pierwszy mecz w lidze – mówi Krzysztof Leszczyński i dodaje z uśmiechem: Jednego jestem pewien – mój zespół będzie imponował urodą.

 

Problemy trenera AZS-u KSZO? Ciągle nie jestem spokojny o pozycję libero. Udało się co prawda pozyskać Angelikę Mojżyszek , ale trochę naprędce i na dobrą sprawę nie wiem ciągle, na co ją stać – twierdzi Leszczyński.

 

Inauguracyjne spotkanie I ligi decyzją zarządu klubu kibice będą mogli zobaczyć za darmo.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved