Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > AZS KSZO Ostrowiec: Za trzy lata ekstraklasa

AZS KSZO Ostrowiec: Za trzy lata ekstraklasa

fot. archiwum

W tym sezonie awans jest raczej nierealny, ale walkę o niego chcemy rozłożyć na trzy lata. Tak żeby w naszej nowej hali grały zespoły PLK - mówi przed inauguracją sezonu Mariusz Rokita, wiceprezes AZS-u KSZO.

W piątek o 16 w Ostrowcu start rozgrywek I ligi. Dla przemeblowanego AZS-u KSZO (aż siedem nowych zawodniczek) start trudny, bo od razu z jednym z kandydatów do awansu.

 

Budowlani Toruń są dopiero drugi sezon w lidze, ale mają spore ambicje. Solidnie się wzmocnili i mierzą w pierwszą czwórkę – ostrzega Rokita. Naszym celem jest przede wszystkim zdobywanie maksymalnej liczby punktów we własnej hali. Bo chcemy spokojnie się utrzymać, a walkę o awans rozkładamy sobie w czasie. 

Czołowe lokaty nie są też priorytetem nowego szkoleniowca drużyny.

 

Moje zawodniczki mają być przede wszystkim nieustępliwe, w każdym meczu pokazywać wolę walki. W przedsezonowych turniejach, niestety, trochę tego brakowało, dlatego czekam z niecierpliwością na pierwszy mecz w lidze – mówi Krzysztof Leszczyński i dodaje z uśmiechem: Jednego jestem pewien – mój zespół będzie imponował urodą.

 

Problemy trenera AZS-u KSZO? Ciągle nie jestem spokojny o pozycję libero. Udało się co prawda pozyskać Angelikę Mojżyszek , ale trochę naprędce i na dobrą sprawę nie wiem ciągle, na co ją stać – twierdzi Leszczyński.

 

Inauguracyjne spotkanie I ligi decyzją zarządu klubu kibice będą mogli zobaczyć za darmo.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę