Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Trefl nie jest zainteresowany Marko Samardzicem

Trefl nie jest zainteresowany Marko Samardzicem

W ostatnich dniach pojawiła się informacja, że zawodnikiem gdańskiego Trefla zostanie Marko Samardzić, libero reprezentacji Serbii. Prezes Trefla Kazimierz Wierzbicki jednak kategorycznie zaprzeczył tym rewelacjom.

Na siatkarskich forach internetowych pojawiła się informacja podana za jednym z podkarpackich dzienników, że w tym tygodniu beniaminek PlusLigi z Gdańska podpisze umowę z reprezentacyjnym libero Serbii Marko Samardzicem. Postanowiliśmy sprawdzić informację u źródła, okazuje się jednak, że jest to tylko plotka.

Rzeczywiście, dostaliśmy ofertę od menadżera zawodnika, ale nie jesteśmy zainteresowani – powiedział Strefie Siatkówki prezes Kazimierz Wierzbicki. – Dlatego też proszę o oficjalne zdementowanie tej plotki. Mamy wprawdzie problem z obsadą pozycji libero, ale chcemy, by na tej pozycji grał jeden z zawodników już zakontraktowanych. O tym, kto to będzie zdecydujemy wspólnie ze sztabem szkoleniowym.Zespół Trefla wzmocnili przed sezonem reprezentant Polski, Łukasz Kadziewicz, reprezentant Serbii Bojan Janić, rozgrywający włoskiego Trentino Jakub Bednaruk oraz Brazylijczyk Bruno Zanuto. Ten ostatni niestety nie wystąpi w najbliższych meczach PlusLigi z powodu kontuzji, jakiej nabawił się niedawno.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved