Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Grzegorz Wróbel zadowolony ze swoich podopiecznych

Grzegorz Wróbel zadowolony ze swoich podopiecznych

fot. archiwum

Grzegorz Wróbel jest zadowolony z postawy Gedanii Żukowo w Pro Kon Stal Cup. Jego podopieczne w turnieju w Szczecinie zajęły trzecie miejsce, pozostawiając w pokonanym polu zespoły z Białorusi i Szwecji. Martwi jedynie kontuzja Aleksandry Pasznik, bo na pozycji rozgrywającej i tak nie ma pola personalnego manewru.

W poniedziałek gedanistki otrzymały wolne. Mogły zregenerować siły po trzech ostatnich dniach, w których rozegrały pięć meczów i aż osiemnaście setów! – Szczególnie męczący był piątek. Ruszyliśmy z Gdańska o piątej rano. Bezpośrednio po podróży dostaliśmy piorunującą dawkę ośmiu setów. Jako, że hotel był na drugim końcu miasta, w hali spędziliśmy cały dzień – podkreśla trener Wróbel .

 

W turnieju w Szczecinie uczestniczyło dziewięć siatkarek. W domu została chora Anna Sołodkowicz , a po mistrzostwach Europy juniorek Maja Tokarska ma dołączyć do zespołu seniorek dopiero w tym tygodniu. Tym samym z konieczności na środku bloku grały dwie juniorki Aleksandra Szymańska i Małgorzata Łysiak . 

Łysiak z każdym meczem radziła sobie coraz lepiej. Podobnie jest na rozegraniu z Pauliną Szpak . Stawiam na nią, bo Ola Pasznik po mistrzostwach Europy juniorek jest z nami mniej zgrana. Ponadto z Włoch wróciła z urazem ścięgna Achillesa – dodaje szkoleniowiec Gedanii Żukowo.

źródło: energa-gedania.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved