Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Będą zmiany w kadrze Jadaru

Będą zmiany w kadrze Jadaru

Jeszcze nie tak dawno wydawało się to mało prawdopodobne. Wszystko jednak wskazuje na to, że w kadrze Jadaru dojdzie do zmian. Przedstawiciele jedynaka Radomia w PlusLidze już od pewnego czasu sondują możliwość sprowadzenia dwóch nowych siatkarzy.

Nie ma wątpliwości, że pozyskanie nowych zawodników oznaczać musi jedno. Ktoś z graczy objętych przygotowaniami do sezonu będzie zmuszony się pożegnać z radomskim klubem. Z informacji portalu SportRadom.pl wynika, że zagrożona jest pozycja przyjmującego Michała Chaberka i rezerwowego rozgrywającego Daniela Górskiego.

Szczerze powiedziawszy, nic na ten temat nie wiem. Właśnie wracam z Warszawy, gdzie załatwiałem formalności zgłoszeniowe. Zapewnić mogę, że kadra Jadaru liczy czternastu zawodników – podkreśla Robert Grzanka, kierownik i drugi szkoleniowiec Jadaru. Coś musi jednak być na rzeczy. Podczas rozegranego w miniony weekend turnieju w Iławie Michał Chaberek na parkiecie nie pojawił się nawet sekundy. Co bardziej wtajemniczeni podkreślają nawet, że w ogóle nie było go na Mazurach. Spotkać można było go natomiast w gabinecie Grzegorza Adamczyka, lekarza kadry siatkarzy. Okazuje się, że pozyskany przed sezonem ze stołecznej Politechniki zawodnik cały czas ma kłopoty z biodrem. I jego przyszłość w Radomiu uzależniona jest m.in. od pozytywnej opinii lekarza kadry.Niezbyt wysoko stoją również akcje Daniela Górskiego. Zawodnik Radomskiego Centrum Siatkarskiego, który w poprzednim sezonie grał w Avii Świdnik, został wypożyczony z jasną misją. Miał być zmiennikiem Jarosława Macionczyka na rozegraniu. Niewiele jednak wskazuje, żeby miał możliwość wywiązania się z tej roli. Oczywiście nie jest wykluczone, że w barwach Jadaru rozpocznie sezon, ale jak wieść niesie działacze już mają przygotowaną listę z nazwiskami graczy, którzy mogliby go zastąpić. Nie tak dawno otwierał ją… Wenezuelczyk, później jej liderem był jeden ze Słowaków. Kto ostatecznie pojawić się może w Radomiu? Na razie pozostaje to oczywiście słodką tajemnicą Tadeusza Kupidury, właściciela klubu i Mirosława Zawieracza, pierwszego trenera.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved