Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Kibice Jastrzębskiego Węgla: Liczy się tylko klub

Kibice Jastrzębskiego Węgla: Liczy się tylko klub

Kibice Jastrzębskiego Węgla potrafią stworzyć wspaniałą oprawę meczu. Dopingują swoją drużynę nie tylko u siebie, ale z nią również na wyjazdach. – Oni są fantastyczni, nie raz podkreślali siatkarze z Jastrzębia Zdroju.

Klub kibica Jastrzębskiego Węgla uchodzi za jeden z najlepszych w kraju. Wszyscy fani śląskiego zespołu jednakowo ubrani z klubowe koszulki, z bębnami, trąbkami, flagami z całych sił pomagają swojej drużynie. Nie brakuje wśród nich kobiet i dzieci. I co najważniejsze obce jest im chamskie zachowanie. Służbom porządkowym żądnych problemów. Liczy się dla nich mecz, pomaganie swojemu zespołowi, a nie zadyma. Potrafią też docenić klasę rywali, nie szczędząc oklasków przeciwnikom Jastrzębskiego Węgla, gdy ci są lepsi.

Członkowie Klubu Kibica nie ograniczają się tylko do dopingowania. Chętnie biorą udział w rywalizacji Klubów Kibica, odnosząc sukcesy, większe nawet niż siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Trzykrotnie byli mistrzami Polski Klubów Kibica: w latach 2004, 2005, 2006 i trzykrotnie wywalczyli Puchar Polski: w latach 2003, 2005, 2006.Jak zostać członkiem Stowarzyszenia Klubu Kibica KS Jastrzębie? W hali w Jastrzębiu-Szerokiej organizowane są spotkania, podczas których można zgłosić chęć przystąpienia do Stowarzyszenia. Przed wstąpieniem w szeregi Klubu Kibica z kandydatami przeprowadza się wstępną rozmowę.

źródło: Super Volley

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved