Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Burzliwe dyskusje w AZS-ie Olsztyn, bez efektów

Burzliwe dyskusje w AZS-ie Olsztyn, bez efektów

W poniedziałek w siedzibie AZS UWM odbyło się walne zgromadzenie działaczy siatkarskiego klubu. Podczas trzygodzinnego spotkania odbyła się dyskusja na temat aktualnej sytuacji w zespole, która pozostawia wiele do życzenia.

Chodziło przede wszystkim o trzy kwestie: sprawy finansowe, dymisję dotychczasowego prezesa Bogusława Cieciórskiego oraz przynależności do AZS zawodników. I tu pojawia się problem, bo w nieoficjalnych rozmowach olsztyńscy siatkarze przyznają, że powoli kończy im się cierpliwość i czekają jedynie na to, co przyniosą ostateczne rozmowy. Z pewnością jeśli te nie pójdą po ich myśli możemy spodziewać się kolejnych odejść z drużyny.

Po burzliwych dyskusjach stwierdziliśmy jednogłośnie, że dalsze rozmowy przełożymy na wtorek – mówił w poniedziałek zaraz po walnym zgromadzeniu Andrzej Koncicki, przewodniczący rady nadzorczej Piłka Siatkowa AZS UWM SA. – Na razie spotkamy się z władzami miasta, które zaoferowały swoją pomoc [kwota 500 tys. zł – red.] oraz marszałkiem województwa. Obecnie mamy cały szereg drobnych firm, które chcą nas wspierać kwotami od 10 do 30 tys. zł, ale to za mało. Jeżeli będą podpisane umowy z innymi sponsorami wrócimy do rozmów z Mlekpolem [spółdzielnia mleczarska w ostatnim sezonie była strategicznym sponsorem akademików – red.]. Jeśli chodzi o wybór prezesa, to padło kilka nazwisk, ale nie chciałbym na razie zdradzać żadnych szczegółów.Jak zapewnił Andrzej Koncicki AZS UWM Olsztyn został zgłoszony do rozgrywek Plusligi. Podopieczni Mariusza Sordyla w pierwszym spotkaniu zmierzą się we własnej hali z Jadarem Radom (11 października).

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved