Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kędzierzynianie w pełnym składzie

Kędzierzynianie w pełnym składzie

Dla zespołu ZAKSA Kędzierzyn Koźle IX Memoriał im. Leszka Kuśmierczyka w Zdzieszowicach będzie drugą okazją do sprawdzenia dyspozycji ekipy Krzysztofa Stelmacha.

W poprzedni weekend w dwumeczu sparingowym z Voleyballem Kladno Zaksa dwukrotnie zremisowała 2:2 (grano po cztery sety). Pojedynki z ekipą z Czech były debiutem szkoleniowca Krzysztofa Stelmacha. Po raz pierwszy w nowym zespole zagrało także siedmiu zawodników: Kanadyjczyk Dan Lewis, Słowak Michał Masny, Robert Szczerbaniuk, Wojciech Kaźmierczak, Michał Ruciak, Kamil Kacprzak i Dominik Witczak. Teraz okazję do zaprezentowania się kibicom będzie miał prawdopodobnie drugi z Kanadyjczyków, pozyskany przed tygodniem Terence Martin.

Oczywiście nie jest jeszcze gotowy do gry w całym spotkaniu, ale na zmiany albo nawet na set powinien pojawić się na parkiecie – zaznacza trener Stelmach. Podobnie powinno być w przypadku Jakuba Novotnego, który powrócił już do gry po kontuzji. Wystąpił w barażach swojej reprezentacji o awans do mistrzostw Europy (Czesi pokonali Macedonię – przyp. red.), a teraz powraca do gry w klubie.Bardzo się cieszę, że mam już wszystkich zawodników, a nawet aż nadmiar, bo w kadrze jest 13 siatkarzy – mówi Stelmach. Wyniki turnieju nie mają dla mnie jednak większego znaczenia, najważniejsze jest to, jak będzie wyglądać nasza gra – podkreśla.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved