Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Łukasz Kadziewicz jako reporter

Łukasz Kadziewicz jako reporter

Łukasz Kadziewicz - czołowy siatkarz Trefla Gdańsk i kadry - chwycił za kamerę i postanowił pokazać od kuchni życia reprezentacji Polski. Efekty jego pracy jako reportera pokaże w sobotę Polsat Sport.

Jeden najlepszych środkowych bloku nie tylko w Polsce, ale i na świecie już od ośmiu lat jest w kadrze, zaliczył dwie olimpiady i został wicemistrzem świata. Po drodze różnie bywało – w reprezentacji dostawał stosunkowo mało szans na wykazanie się, był w niej głównie jako zmiennik, a jeszcze przytrafiła mu się niezbyt chlubna przygoda (niesportowy tryb życia…) i miał trochę przerwy w reprezentowaniu biało-czerwonych barw.

Z olsztyńskiego AZS trafił do Rosji, gdzie błysnął w drużynie Gazpromu Surgut i stamtąd powołał go Raul Lozano, który szybko uczynił Kadziewicza szóstkowym środkowym. „Kadziu” odwdzięczył mu się wspaniałymi zagrywkami na MŚ w Japonii w 2006 r. i srebrny medal to w znacznej części jego zasługa.Lubi wypowiadać ciekawe i niekonwencjonalne opinie, czasem podobnie się zachować… Jego aktywność zaowocowała m.in. przedsięwzięciem nazwanym „Kadziu Project” – filmowaniem od środka życia reprezentacji Polski. Jest tam, gdzie nie ma innych kamer. Są „sami swoi”, którzy nie pozują dla telewizji.

Próbki z tych dokonań już trafiły do sieci i wzbudziły ogromne zainteresowanie. Teraz reporterkę Łukasza Kadziewicza będzie można zobaczyć w Polsacie Sport w najbliższą sobotę o godz. 19.00 (kolejna emisja w następną sobotę o godz. 14.00).

źródło: Polsat Sport

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved