Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorz Szymański będzie następny?

Grzegorz Szymański będzie następny?

Z AZS Olsztyn odeszło przed zbliżającym się sezonem już czterech reprezentantów swoich krajów. Bardzo bliski podpisania umowy we włoskiej Serie A jest Grzegorz Szymański, który ma także ciekawą ofertę z Turcji. Już zdecydował zresztą o swoim odejściu - pisze PS.

Czasy potęgi olsztyńskiej siatkówki skończyły się w sposób brutalny. Najpierw, ponad rok temu, ze sponsorowania siatkarzy wycofało się potężne PZU, teraz zrezygnował Mlekpol. Oficjalnie powodem są kłopoty branży mleczarskiej, ale nieoficjalnie mówi się, że efekt reklamowy był bardzo dobry, co potwierdziły badania marketingowe. Dlaczego więc władzom AZS tak trudno jest znaleźć nowego sponsora?

Nie mnie się na ten temat wypowiadać – stwierdza trener Mariusz Sordyl. O swojej sytuacji też mówi niechętnie, ale… mówi: – Nie jest łatwo. Czasami chciałoby się uciec, ale to jest Olsztyn. Moje miasto, mój klub. Na pewno stąd nie wyjadę, tylko będziemy solidnie pracować, licząc, że sytuacja się poprawi – mówi szkoleniowiec.W poprzednich rozgrywkach brązowy medal Mlekpolu był dużym rozczarowaniem, choć olsztynianie byli krok od jeszcze boleśniejszej porażki, gdy w ćwierćfinale wyraźnie przegrywali w tie-breaku decydującego, piątego meczu z Resovią. Ale nie po to przed sezonem znaleziono milion złotych na zatrzymanie Pawła Zagumnego i drugi na sprowadzenie Grzegorza Szymańskiego, by walczyć zaledwie o brązowe medale.

Rzeczywistość poważnie zweryfikowała te plany i z nadmuchanego bardzo mocno balonu zaczęło uchodzić powietrze.

źródło: Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved