Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Działacze w Olsztynie mają już mało czasu

Działacze w Olsztynie mają już mało czasu

Wczoraj Marcin Możdżonek podpisał kontrakt ze Skrą Bełchatów. To kolejny zawodnik, który opuścił szeregi brązowych medalistów ubiegłego sezonu. Olsztynianie na cztery tygodnie przed startem PlusLigi mają trenera i dwóch zawodników. A i to nie jest do końca przesądzone...

Decyzja olsztyńskiego środkowego nie jest zaskoczeniem dla tych, którzy znają trudną sytuację klubu. Jak wiadomo, AZS nadal nie znalazł sponsora (lub sponsorów), który zapewniłby mu budżet na odpowiednim poziomie.

Najbliższe dni będą dla nas kluczowe, ale ja wciąż mam nadzieję, że zdołamy zgłosić do rozgrywek zespół, który nie będzie jedynie czerwoną latarnią ligi – skomentował odejście Marcina Możdżonka trener olsztyńskiego zespołu Mariusz Sordyl.



Jednak będzie to zadanie niezmiernie trudne, bo sytuacja kadrowa AZS Olsztyn robi się dramatyczna. W tej chwili ważne kontrakty posiada… dwóch siatkarzy, czyli Grzegorz Szymański i Paweł Zagumny, ale ich dalsza gra w Olsztynie staje się już coraz mniej realna, ponieważ jeśli nawet działaczom udałoby się w ostatniej chwili znaleźć sponsora, to na pewno nie zbudują już takiego budżetu jak w minionych latach, a to oznacza, że na usługi Zagumnego i Szymańskiego AZS po prostu nie będzie stać.

źródło: Gazeta Olsztyńska

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved