Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Pomóżmy Grzesiowi: Trwa licytacja koszulki Bakumovskiego

Pomóżmy Grzesiowi: Trwa licytacja koszulki Bakumovskiego

Za niecałe trzy tygodnie zakończy się akcja siatkarzy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, mająca na celu pomoc w zbieraniu pieniędzy dla chorego Grzesia. Kędzierzynianie licytują koszulkę z ME 2004, należącą do Eugena Bakumovskiego.

Aukcja rozpoczęła się w czerwcu br. kiedy to dziennikarz Radia Park, Wiktor Sobierajski przekazał na licytację reprezentacyjną koszulkę Eugena Bakumovskiego. Były przyjmujący ZAKSY grał w niej na mistrzostwach Europy w 2004 r. zajmując z kadrą Niemiec 7 miejsce w czempionacie Starego Kontynentu. Aktualna cena to 415 złotych. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na pomoc ciężko choremu Grzesiowi Martyka. Szczegóły licytacji oraz numery kont dla ewentualnych darczyńców na stronie internetowej kędzierzyńskiego klubu.

Warto dodać, że to nie pierwsza i prawdopodobnie nie ostatnia licytacja sportowych „gadżetów” na rzecz chorego chłopca. Wcześniej reprezentacyjną koszulkę Łukasza Żygadło zlicytowano za 1.500 złotych, natomiast unikalne albumy fotograficzne autorstwa Jana Opiłki, w których utrwalono największe sukcesy Mostostalu-Azoty Kędzierzyn-Koźle „poszły” za 650 złotych. Pieniądze z licytacji już trafiły do rodziców sześcioletniego chłopca. Aukcja zakończy się 4 października 2008r. o godzinie 20.00.Gorąco zapraszamy do licytacji! Pomóżmy Grzesiowi!

Zapraszamy również do odwiedzania strony internetowej Grzesia, gdzie można dowiedzieć się więcej o tym niezwykle dzielnym i sympatycznym chłopcu.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved