Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > ME juniorek: Polki przegrały z Niemkami i zajęły 6. miejsce

ME juniorek: Polki przegrały z Niemkami i zajęły 6. miejsce

Reprezentacji Polski juniorek zmierzyła się w meczu o 5. miejsce ze swoimi zachodnimi sąsiadkami. Lepsze okazały się siatkarki Niemiec, które zwyciężyły 3:1.

To był mecz do wygrania. Aż serce się kraje, że go nie wygraliśmy – mówił ze smutkiem trener reprezentacji Polki juniorek Zbigniew Krzyżanowski. – Na pewno nie byliśmy zespołem słabszym od Niemek. Po prostu zabrakło trochę cwaniactwa w decydujących piłkach. Sporo było błędów w polskim zespole, a to w efekcie końcowym decyduje o tym, że się przegrywa. Na pewno bardzo słabym elementem w naszym wykonaniu, nie tylko dziś, ale w całym turnieju, było przyjęcie, nad którym nadal musimy bardzo dużo pracować. Cały turniej oceniam jednak na plus, chociażby z tego względu, że daje nam dużo materiału do analizy i do dalszej pracy. Poza tym pokazał, że możemy grać jak równy z równym z najlepszymi drużynami.

Polska – Niemcy 1:3(25:16, 19:25, 24:26, 21:25 )

Skład:

Polska: Joanna Wołosz, Maja Tokarska, Monika Martałek, Katarzyna Bryda, Patrycja Polak oraz Izabela Śliwa (L), Agata Skiba, Aleksandra Pasznik, Angelika Bulbak, Sylwia Pelc

Zobacz także:

Wyniki rundy finałowej ME juniorek

źródło: cev.lu, inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved