Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar lepszy od Niemców

Jadar lepszy od Niemców

Niemiecki A 10 Netzhoppers KW nie okazał się zbyt wymagającym przeciwnikiem dla siatkarzy radomskiego Jadaru. W rozegranym w Przemęcie meczu sparingowym, podopieczni Mirosława Zawieracza nie oddali rywalowi nawet seta.

Mecz był jednostronnym widowiskiem. Na jego przebieg nie wpłynął nawet fakt, że kilku zawodników Jadaru narzeka ostatnio na drobne kontuzje oraz urazy i trener Mirosław Zawieracz nie wystawiał ich do składu.

Warto natomiast podkreślić, że przyjazd siatkarzy Jadaru i A10 Netzhoppers do Gminy Przemęt okazał się prawdziwym wydarzeniem. Zawodnicy i trenerzy podjęci zostali z pełnymi honorami. Spotkali się z nimi nawet włodarze gminy.Piątkowym spotkaniem radomski zespół zapoczątkował trzydniowy cykl sparingów w Wielkopolsce. W sobotę (godz. 10.30) Jadar zmierzy się jeszcze raz z przedstawicielem niemieckiej ekstraklasy. Obok dwóch wcześniej zaplanowanych pojedynków, podopieczni Mirosława Zawieracza rozegrają też dwa mecze w Pile. Jeszcze w sobotę wieczorem (godz. 18.30) zmierzą się z GTPS-em Gorzów Wielkopolski, w niedzielę rano (godz. 11) ich rywalem będzie natomiast Joker Piła.

Jadar Radom – A 10 Netzhoppers KW 3:0

(25:17, 25:18, 25:20)

Składy:

Jadar: Macionczyk, Kocik, Terlecki, Owczarski, Pawliński, Kosok, Stańczak (libero) oraz Bucki, Górski.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved