Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Gospodarze z Pucharem Prezydenta Jaworzna

Gospodarze z Pucharem Prezydenta Jaworzna

Drużyna MCKiS Energetyk Jaworzno wygrała turniej o Puchar Prezydenta Jaworzna. Gospodarze wygrali wszystkie spotkania i tylko w meczu z ekipą MOS Będzin potrzebowali do tego pięciu setów.

Po pierwszym dniu rywalizacji na czele turniejowej tabeli była drużyna gospodarzy turnieju, która w spotkaniach piątkowych odniosła dwa zwycięstwa z MOS Będzin (3:2) i AZS Nysa (3:0).

W drugim dniu turnieju na parkiecie zmierzyły się drużyny Będzina i Nysy i Jaworzna z Międzyrzeczem.W meczu MOS Będzin z AZS Nysa lepsi okazali się będzinianie wygrywając w setach 3:1. W drugim meczu Energetyk Jaworzno udowodnił swoją wyższość nad rywalami wygrywając z Orłem Międzyrzecz 3:0, ostatecznie zwyciężając cały turniej.

Piotr Deszcz, przyjmujący zespołu z Jaworzna zapytany o idee rozgrywania tego typu turniejów powiedział: Po cyklu przygotowań występuje okres sprawdzenia umiejętności, co odbywa się poprzez uczestnictwo poszczególnych zespołów w turniejach na zasadzie koleżeństwa. My właśnie zaprosiliśmy na taki właśnie turniej zespoły z Nysy, Będzina i Międzyrzecza.

Wyniki drugiego dnia turnieju o Puchar Prezydenta Jaworzna:

MCKiS Energetyk Jaworzno - MOW Orzeł Międzyrzecz 3:0
MKS MOS Będzin - AZS Nysa 3:1

Końcowa klasyfikacja Turnieju:

1. MCKiS Energetyk Jaworzno
2. MKS MOS Będzin
3. AZS PWSZ Nysa
4. Orzeł Międzyrzecz

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved