Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jakub Jarosz: Udało się przejąć inicjatywę

Jakub Jarosz: Udało się przejąć inicjatywę

Jednym z autorów sukcesu PGE Skry Bełchatów w meczu sparingowym z Antonveneta Padova był z pewnością Jakub Jarosz. - Na pewno mogło być lepiej, ale jestem zadowolony – mówił po meczu siatkarz, którego grę chwalili obydwaj trenerzy.

Jestem bardzo zadowolony, że mogłem zagrać przeciwko takiemu przeciwnikowi. Jest to zespół porównywalny do naszego, no ale jednak my jesteśmy trochę lepsi – mówił z uśmiechem po zwycięstwie Jakub Jarosz.Bardzo się cieszę, ze wygraliśmy ten mecz. Na pewno mogło być lepiej, ale jestem zadowolony.

Jakub Jarosz nie był zaskoczony stylem gry Włochów, choć do tej pory niewiele razy miał okazję grać przeciwko ekipom z zagranicy. Twierdzi, że to zasługa Daniela Castellaniego, który preferuje właśnie styl gry zespołów z Italii.Postawili na początku na bardzo mocną zagrywkę. Widać było, że z tym mieliśmy problemy. Bardzo mocno zagrywali i wychodziło im to na początku, ale potem nam udało się przejąć inicjatywę – opowiada o przebiegu meczu.

Zapytaliśmy także Kubę Jarosza czy mocno odczuł zmianę w trybie treningowym po przejściu do ekipy z Bełchatowa. – Muszę powiedzieć, że jestem w lekkim szoku. Jest to klub niesamowicie profesjonalny. Z żadnym klubem w Polsce nie można go chyba porównać. Z Kędzierzynem również. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem właśnie tutaj – kończy siatkarz.

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-12

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved