Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zabrakło im sił

Zabrakło im sił

Siatkarze ekipy Asseco Resovia przegrali wczoraj w Kielnarowej z mistrzem Ukrainy 0:4. Trenerzy umówili się wcześniej na rozegranie czterech setów. W grze zespołów było widać zupełnie inny etap przygotowań, na jakim się obecnie znajdują.

Najjaśniejszym punktem w rzeszowskiej drużynie był Mikko Oivanen, który powrócił do gry po przerwie spowodowanej kontuzją (skręcony staw skokowy). Fin imponował zwłaszcza mocną zagrywką (trzy asy). Goście wykorzystywali fakt, że w drużynie gospodarzy na libero grał Mateusz Wojtowicz, który chwilami miał problemy z przyjęciem mocnej zagrywki rywala. Błędy w przyjęciu próbował jednak naprawiać ofiarną grą w obronie.

Z upływem czasu rzeszowianom zaczęło brakować sił, co szczególnie było widać w trzeciej partii. – Jest jeszcze dużo do poprawienia w naszej grze. Nie mam jednak pretensji do zawodników. Ciężko trenują i tak będzie do końca września. W ekipie rywali widać było dużą świeżość i agresję – podsumował mecz trener Asseco Resovii, Ljubo Travica. Oba zespoły zmierzą się ze sobą już w najbliższy weekend, podczas turnieju w Krośnie.Asseco Resovia Rzeszów – Lokomotiv Charkov 0:4

(27:29, 26:28, 20:25, 21:25)

Skład:

Resovia: Ilić (1), Oivanen (11), Perłowski (5), Hernandez (4), Mitrović (8), Łuka (7) oraz Wojtowicz (libero), Papke (7), Gawryszewski (6)

Lokomotiv : Torożynov (1), Jachov (15), Jovanović (11), Statcenko (14), Teryomenko (7), Kapaiev (9) oraz Fomin (libero), Gumeniuk (2), Rojas (4), Zhelevsky (6), Kalinichenko (2), Iereshenko (1)

źródło: Super Nowości

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved