Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Haragova nie przyjedzie do Szczecina

Haragova nie przyjedzie do Szczecina

fot. archiwum

To już pewna informacja. Vendula Haragova w nadchodzącym sezonie nie będzie reprezentować barw drużyny PRO KON STAL Piast Szczecin. Zawodniczka poinformowała o swojej decyzji trenera szczecinianek, Marka Mierzwińskiego.

Swoją decyzję argumentowała ważnymi względami rodzinnymi. Z tego co wiem wybiera się do Niemiec, ale swoją przygodę z siatkówką będzie kontynuować w Holandii – tłumaczy szkoleniowiec, który nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. – Podpisując z nią kontrakt zakończylibyśmy kompletowanie składu. W takiej sytuacji nadal musimy szukać przyjmującej. O tej porze roku nie będzie to takie łatwe. Na szczęście, kontrakty z siatkarkami można podpisywać do końca grudnia. Nie musimy więc robić nerwowych ruchów, choć już rozpoczęliśmy poszukiwania – dodaje Mierzwiński .

 

Haragova „wpadła” trenerowi PRO KON STALU Piasta w oko podczas turniejów siatkówki plażowej. Ze szczecińskim zespołem była na zgrupowaniu w Niedzicy. Wystąpiła nawet w dwóch meczach kontrolnych, ze słowackim SK Podbrezova oraz z Muszynianką.źródło: piast.szczecin.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved