Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki młodzieżowe > Siatkarski maraton dla Pionek

Siatkarski maraton dla Pionek

Drużyna Bety Pionki nie miała sobie równych w turnieju dziewcząt, jaki został rozegrany w hali sportowej w Kozienicach. W sportowej rywalizacji wystartowało siedem zespołów z całej Polski.

Zmagania odbyły się systemem każdy z każdym. Najlepiej siatkarski maraton zniosły młode zawodniczki z Pionek, które wygrały pięć z sześciu spotkań. Drugie miejsce zajęły siatkarki UMKS-u Łańcut, a trzecie UKS-u Piątka Sandomierz.

Gospodynie turnieju, UKS Jedynka I Kozienice, uplasowały się tuż za podium, na czwartej pozycji. Stawki dopełniły drużyny UKS Dziewiątka Puławy, UKS Jedynka II Kozienice oraz Radomka Radom.Zawodniczki tego ostatniego zespołu były zdecydowanie najmłodsze spośród uczestniczek turnieju. Niemniej jednak, pomimo porażek we wszystkich spotkaniach bez zdobytego seta, dziewczęta nie traciły pogody ducha. – Tym razem nam się nie udało – powiedziała Anna Kwiatek, zawodniczka Radomki. – Nie jesteśmy jednak drużyną, która się łatwo poddaje. Na pewno przystąpimy więc do kolejnej edycji turnieju w Kozienicach i będziemy walczyć o zdecydowanie wyższą lokatę – kończy.

Klasyfikacja końcowa turnieju w Kozienicach:

1. Beta Pionki

2. UMKS Łańcut

3. UKS Piątka Sandomierz

4. UKS Jedynka I Kozienice

5. UKS Dziewiątka Puławy

6. UKS Jedynka II Kozienice

7. Radomka Radom

źródło: SportRadom.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved