Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pierwsze poważne przetarcie siatkarzy BBTS

Pierwsze poważne przetarcie siatkarzy BBTS

Zawodnicy TS BBTS Bielsko-Biała wzięli udział w pierwszym swoim turnieju towarzyskim przed inauguracją nowego sezonu. Bielszczanie zagrali w dwudniowym Festiwalu Radomskiej Siatkówki, zajmując ostatnie miejsce w gronie uczestników.

Rywalami podopiecznych Grzegorza Wagnera byli mistrzowie Słowacji – VK Chemes Humenne, przedstawiciel PLS i gospodarz turnieju – Jadar Radom oraz pretendujący do występów w najwyższej klasie rozgrywkowej – Delecta Bydgoszcz. Bielszczanie przegrali trzy turniejowe potyczki, ale nie jest oto powód do szczególnych zmartwień dla trenera BBTS-u.

Zważywszy na fakt, że to był to dla nas pierwszy tego rodzaju turniej oraz klasę rywali, nie widzę podstaw, aby tragizować – mówi Grzegorz Wagner. Pewnie, że trudno być zadowolonym z porażek, ale na tym etapie przygotowań nie wyglądało to źle z naszej strony. Jeśli mogę mieć o coś pretensje, to w pierwszym rzędzie o przegraną ze Słowakami. Wygraliśmy pierwszego seta, prowadziliśmy w drugim i przez głupie błędy nie potrafiliśmy utrzymać przewagi punktowej do końca. Później już nasza gra uległa rozsypce. Jest w składzie kilku nowych ludzi i widoczne były braki w zgraniu i komunikacji. M.in. dlatego nie błyszczał na rozegraniu Pająk, ale już Mikołajczak i Jajszczak byli najrówniej grającymi zawodnikami w mojej ekipie. Cenną wartością dla mnie jest to, że mogłem wypróbować w grze wszystkich chłopaków i w różnych ustawieniach – podkreśla szkoleniowiec bielszczan.Kolejnym sprawdzianem dyspozycji bielskich siatkarzy będzie organizowany Przez TS BBTS trzydniowy turniej „Beskidy 2008”. Od piątku do niedzieli, w BBOSiR przy ul. Bratków, do zmagań przystąpią: Jihostroj Czeskie Budziejowice, JMP Brno, Trefl Gdańsk, Gwardia Wrocław i TS BBTS Bielsko-Biała.

źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved