Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Obóz w Kielnarowej „na plus”

Obóz w Kielnarowej „na plus”

Zawodnicy ekipy J.W. Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska skończyli drugi już obóz przygotowawczy do nowego sezonu. Od wtorku trenować będą we własnych obiektach: w hali na Ursynowie oraz w siłowni klubowej na Ochocie.

W Kielnarowej, po grze szkoleniowej i meczu sparingowym z zespołem MCKiS Energetyk Jaworzno „Inżynierowie” rozegrali jeszcze dwa spotkania kontrolne z pierwszoligową Avią Świdnik. Pierwszy sparing stołeczni wygrali 3-1, w drugim padł remis 2-2.

W obu potyczkach w naszej ekipie zagrali wszyscy zawodnicy, w różnych ustawieniach – powiedział trener Politechniki Krzysztof Kowalczyk. – Z obozu i pracy wykonanej podczas niego jestem zadowolony, wyniki nie mają znaczenia – dodał. W składzie warszawskiej ekipy na sezon 2008/2009 znajduje się wielu młodych zawodników. Podczas obozu w Kielnarowej dawali oni z siebie wszystko, chcąc z jak najlepszej strony zaprezentować się szkoleniowcowi. Na zgrupowaniu zabrakło tylko dziewiętnastoletniego środkowego Karola Kłosa, który w tym czasie reprezentował Polskę na mistrzostwach Europy juniorów w Brnie. – Już niedługo dołączę do drużyny – wyjaśnił Kłos, który dotychczas z nowymi kolegami spotkał się tylko raz, pierwszego dnia przygotowań.W najbliższą sobotę w Krośnie rozpocznie się pierwszy turniej z udziałem stołecznych siatkarzy. Zmierzą się tam oni z drużynami Jastrzębskiego Węgla, Resovii Rzeszów i Lokomotivu Charków. – W piątek z samego rana wyruszamy do Krosna. Dopiero po tym turnieju będę mógł powiedzieć więcej o formie zawodników – powiedział trener Kowalczyk.

Program turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Krosna:

13.09.2008:
17.00: Lokomotiv Charków - Asseco Resovia Rzeszów
19.00: Jastrzębski Węgiel - AZS Politechnika Warszawska

14.09.2008:
10.00: Lokomotiv Charków - Jastrzębski Węgiel
12.00: AZS Politechnika Warszawska - Asseco Resovia Rzeszów
16.00: Lokomotiv Charków - AZS Politechnika Warszawska
18.00: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów

*przygotował Adrian Komorowski

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved