Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Muszynianka i BKS Aluprof na Jasielskiej Gali Siatkówki

Muszynianka i BKS Aluprof na Jasielskiej Gali Siatkówki

Od dzisiaj aż do środy trwać będzie Jasielska Gala Siatkówki. Dziś i jutro rywalizują zespoły młodzieżowe. Ukoronowaniem imprezy będzie charytatywny mecz pomiędzy MKS Muszynianką Fakro Muszyna a BKS-em Aluprof Bielsko-Biała.

W pierwszych dwóch dniach turnieju odbędą się cztery turnieje piłki siatkowej przeznaczone dla dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej. Wszystkie spotkania rozgrywane są w jasielskiej hali przy ul. Czackiego. W środę najpierw na parkiet wybiegną lokalni samorządowcy z biznesmenami, a następnie zobaczymy dwa żeńskie zespoły pretendujące do mistrzowskiego tytułu w PlusLidze Kobiet – MKS Muszyniankę Fakro Muszyna i BKS Aluprof Bielsko-Biała.

Mimo że inauguracja rozgrywek ligowych nastąpi dopiero za miesiąc, a „Mineralne” i bielszczanki nadal są w okresie przygotowawczym, organizatorzy gali zapewniają, że obydwa zespoły zagrają w najsilniejszych składach. Początek spotkania o godzinie 17.00. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony będzie dla siatkarek i siatkarzy, znajdujących się w trudnej sytuacji zdrowotnej i materialnej.

źródło: inf. własna, jaslo4u.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved