Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar zagra z A 10 Netzhoppers KW

Jadar zagra z A 10 Netzhoppers KW

A 10 Netzhoppers KW z niemieckiej Bundesligi, to prawdopodobnie kolejny sparingpartner drużyny Jadaru. Niestety, bardzo ciekawie zapowiadający się dwumecz nie zostanie rozegrany w Radomiu.

Szansa dodatkowych meczów kontrolnych pojawiła się dosyć niespodziewanie. – Mamy propozycję, ale coś więcej na ten temat będzie wiadomo w poniedziałek – poinformował dziennikarzy Robert Grzanka, kierownik i drugi trener radomskiego Jadaru.Niewiele więcej, nie licząc nazwy drużyny, można było się dowiedzieć na temat planowanych gier od Mirosława Zawieracza. – Jest okazja zagrać z A 10 Netzhoppers KW, zespołem z Niemiec – rzucił w stronę dziennikarzy pierwszy szkoleniowiec. – Jeżeli dojdzie do tych potyczek, to na pewno nie odbędą się one w Radomiu.

Wypada dodać, że A 10 Netzhoppers KW to zespół niemieckiej Bundesligi i jest takim odpowiednikiem radomskiego Jadaru. Oczywiście jeżeli chodzi o poziom sportowy. Siatkarze Netzhoppers w walce o mistrzostwo Niemiec w ćwierćfinale ulegli VfB Friedrichshafen. Ciekawostką jest, że w kadrze z poprzedniego sezonu odnaleźć można dwa swojsko brzmiące nazwiska Kay Matysik i Leonard Waligóra.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved