Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > rozgrywki towarzyskie > Pierwszy mecz i wysokie zwycięstwo Politechniki

Pierwszy mecz i wysokie zwycięstwo Politechniki

Na obozie w Kielnarowej, zespół J.W. Construction OSRAM AZS Politechnika Warszawska zagrał pierwszy sparing. W czwartek akademicy pokonali ekipę MCKiS Energetyk Jaworzno 4:0.

Jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych. Rozegrali naprawdę dobre spotkanie – powiedział trener Akademików Krzysztof Kowalczyk. – Była to typowa gra szkoleniowa, na boisku pojawili się wszyscy zawodnicy, w różnych ustawieniach. I wszyscy zrealizowali założenia taktyczne, które przed nimi postawiłem – dodał szkoleniowiec.

Trener Kowalczyk nie chciał oceniać swoich graczy indywidualnie. Zażartował jedynie, że dużą rolę mają odgrywać nowe nabytki, gdyż przed sezonem 2008/2009 większość składu została wymieniona. – Na dzień dzisiejszy w drużynie także nie ma lidera. Wykreuje się on dopiero po pierwszych meczach ligowych – stwierdził Krzysztof Kowalczyk.Stołeczni siatkarze w Kielnarowej rozegrają jeszcze jeden mecz kontrolny. – Dziś rozegramy kolejny sparing. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie drużyna Avii Świdnik w składzie z Marcinem Malickim, który w poprzednim sezonie bronił naszych barw – powiedział trener Kowalczyk. – W sobotę wracamy do stolicy, a od wtorku trenować będziemy we własnej hali. Natomiast w piątek rano wyruszamy do Krosna, gdzie rozegramy pierwszy turniej towarzyski. Naszymi przeciwnikami będą tam ekipy Asseco Resovii Rzeszów, Jastrzębskiego Węgla i Lokomotivu Charków.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved