Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Mieleckie siatkarki rozpoczynają serię turniejów

Mieleckie siatkarki rozpoczynają serię turniejów

fot. archiwum

Po bardzo ciężkim obozie przygotowawczym w podrzeszowskiej Kielnarowej siatkarki Stali Mielec rozpoczynają serię przedsezonowych imprez. Już w najbliższy weekend wezmą udział w turnieju w Łodzi, później przeniosą się do Krakowa.

Jak co roku mieleckie siatkarki formę na zbliżający się sezon budowały podczas zgrupowania w Kielnarowej. Ośrodek Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, z którego od lat korzysta mielecka ekipa, stał się już niemal obowiązkowym punktem przygotowań stalówek do kolejnych zmagań ligowych. Po tak ogromnej dawce treningowej przyszedł czas na sprawdzenie efektów ciężkiej pracy, jaką dotychczas wykonały mielczanki.

 

Serię sparingowych meczów podopieczne trenera Romana Murdzy rozpoczną już w ten weekend towarzyskim turniejem w Łodzi. W piątek i sobotę mielczanki sprawdzą swoje siły z zespołami Calisii Kalisz, Budowlanych Toruń oraz gospodyniami turnieju – zespołem Organiki Łódź. Czasu na odpoczynek mielecka Stal nie będzie miała zbyt wiele, bowiem w planach na kolejny tydzień mielczanki mają już turniej o "Srebrną siatkę" w Krakowie. Rywalami mielczanek tym razem będą zespoły MKS-u Dąbrowa Górnicza, Farmutilu Piła, Wisły Kraków oraz ponownie drużyna Organiki Łódź. 

Wrześniowy cykl sparingów ekipa znad Wisłoki zakończy występem na turnieju w Jarocinie, a dwa tygodnie później tuż przed samą inauguracją sezonu zaplanowano rozegranie corocznego turnieju o Puchar prezydenta miasta Mielca, który będzie swoistą próbą generalną przed pierwszym ligowym pojedynkiem w Kaliszu.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved