Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Sebastian Świderski: Odrabiamy zaległe lekcje

Sebastian Świderski: Odrabiamy zaległe lekcje

- Mamy do odrobienia zaległą pracę domową, którą zawaliliśmy w maju, i to jest dobry czas na udowodnienie, że nasze porażki były naprawdę tylko wypadkiem przy pracy - mówi przyjmujący polskiej reprezentacji, Sebastian Świderski.

Śni się jeszcze Panu ćwierćfinałowy mecz igrzysk olimpijskich z Włochami?

Nie i mam nadzieję, że reszcie moich kolegów też się nie śni. Jeśli chcemy jeszcze coś ugrać w wielkiej siatkówce, to musimy już zapomnieć o tamtym spotkaniu. Im dłużej będziemy je rozpamiętywać, tym ciężar będzie większy.Co powiedział Wam trener Raul Lozano po tym, jak ledwie po kilku dniach przerwy spotkaliście się na zgrupowaniu w Spale?

Mamy do odrobienia pracę domową, którą zawaliliśmy w maju, i to jest dobry czas na udowodnienie, że nasze porażki były wypadkiem przy pracy. Zresztą nie musiał za wiele mówić. Wszyscy chcemy się zrehabilitować. Przecież gdybyśmy przegrali ten dwumecz, to w przyszłym roku mielibyśmy pusty przebieg, zostałaby nam tylko Liga Światowa.

A nie ma w Was pokusy odpuszczenia i załatwienia sobie takiego pustego przebiegu. Wreszcie mielibyście czas na odpoczynek?

To absurd, a poza tym nie pozwoliliby na to młodsi zawodnicy. Strasznie cisną.

źródło: przegladligowy.com

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved