Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Polacy odpoczywali i zwiedzali Brno

Polacy odpoczywali i zwiedzali Brno

Dzień piąty mistrzostw Europy juniorów w Brnie był dla wszystkich ekip dniem wolnym. Każdy z zespołów odbył dziś dłuższy, półtoragodzinny trening, a resztę czasu zawodnicy mieli do swojej dyspozycji.

Reprezentacja Polski, podobnie jak jeszcze kilka innych ekip, po obiedzie wyruszyła na krótką wycieczkę po Brnie. Chłopcy zwiedzali Stare Miasto. Wycieczka nie trwała długo, „biało–czerwoni” szybko wrócili do hotelu, gdzie resztę popołudnia spędzili w swoich pokojach.

Stare Miasto w Brnie jest bardzo ładne, pogoda dopisała, mogliśmy więc zobaczyć coś więcej niż trasę hotel – hala. Kiedy tu przyjechaliśmy wydawało nam się, że właściwie nikt tu nie mieszka, w okolicy naszego hotelu ciężko było spotkać jakichś „tubylców”, dopiero dziś, kiedy wybraliśmy się na dłuższą wycieczkę dało się zauważyć, że jednak mieszkają tu jacyś ludzie, starówka tętni życiem – opowiadał z uśmiechem rozgrywający Polaków, Łukasz Wroński.Wieczorem „biało–czerwoni” odbyli zaplanowaną wcześniej odprawę przed meczem z Włochami, który rozegrają już dziś o 15:00.

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved