Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Mistrzostwa Europy > Przed meczem z Rosją Niemcy podziwiają uroki Brna

Przed meczem z Rosją Niemcy podziwiają uroki Brna

Niemieccy juniorzy pokonali kolejno Belgów, Włochów oraz Polaków i z kompletem zwycięstw prowadzą w grupie A mistrzostw Europy. Przed meczem na szczycie Niemcy odpoczywali w centrum Brna.

Gdy tylko drużyna dotarła do centrum, okazało się, że jej autokary, choć nieduże, w żaden sposób nie mieszczą się na pełnym samochodów parkingu. Dla młodych siatkarzy nie było to jednak problemem: nie zastanawiając się zbyt długo podjęli decyzję o przepchnięciu jednego z aut tak, aby zrobić miejsce autokarom, po czym udali się na zwiedzanie miasta. Niektórzy wykorzystali również okazję, aby pospacerować po centrum Brna i udać się na zakupy.

Podczas gdy drużyna wraz z menedżerem i fizjoterapeutą poznawała uroki miasta, pozostała część sztabu szkoleniowego zajmowała się oglądaniem zapisów wideo z meczów Rosjan i analizami. – Grają wysoko i jeszcze wyżej, twardo i jeszcze twardziej – oceniał jeden ze szkoleniowców, Peter Bach.Późnym popołudniem Niemcy odbyli trening. Pojedynek z Rosjanami w środę o godzinie 20:00.

źródło: SportoweFakty.pl, volleyball-verband.de

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Mistrzostwa Europy, reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved