Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Cuprum Lubin po obozie kondycyjnym

fot. archiwum

W niedzielę po południu zespół Cuprum Lubin powrócił z tygodniowego obozu kondycyjnego. Czas spędzony w Paczkowie został dobrze przepracowany, a zawodnicy odczuwają trudy ciężkich treningów.

Zajęcia odbywały się dwa razy dziennie. Oprócz zajęć siłowych, siatkarze rozegrali również dwa spotkania sparingowe. W pierwszym rozegranym w piątek z Juventurem Wałbrzych padł remis 2:2. Taki sam wynik padł w sobotnie przedpołudnie, kiedy to rywalem siatkarzy z Lubina były Sudety Kamienna Góra.

 

Trenerzy mieli okazję dokładnie przyjrzeć się zarówno nowym nabytkom: Adamowi Pietrzakowi i Marcinowi Oczkowskiemu , jak i tym którzy nie chcą oddać miejsca w podstawowej szóstce. Jak stwierdził pierwszy trener Cuprum – Piotr Szarejko – był to czas dobrze wykorzystany i przepracowany przez zespół, a włożony wysiłek na pewno zaprocentuje podczas ligowych zmagań. 

A już w najbliższą sobotę kolejna okazja do sprawdzenia stopnia przygotowania do sezonu, turniej w Wałbrzychu, gdzie obok gospodarzy wystąpi jeszcze AZS Opole.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-09-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved