Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > RCS Radom zakończył zgrupowanie w Kielnarowej

RCS Radom zakończył zgrupowanie w Kielnarowej

fot. archiwum

Drugoligowy zespół RCS Radom zakończył kilkunastodniowe zgrupowanie w Kielnarowej. Jacek Skrok na Podkarpacie miał do dyspozycji czternastu zawodników. Znaczącą część tej grupy stanowili juniorzy.

Dziesięciodniowy pobyt w Kielnarowej dla radomskich siatkarzy był wyczerpujący i pracowity. Co do tego nie ma żadnej wątpliwości. – Każdego dnia ćwiczyliśmy dwa razy dziennie – zapewnia Ernest Amanowicz . Identyczną opinię na ten temat ma Karol Fryszkowski , który po powrocie do Radomia zdążył już wziąć udział w finałowym turnieju o Grand Prix Radomia. Obaj zawodnicy podkreślają bardzo dobre warunki w jakich przyszło im trenować.

 

Nie mówią tego wprost, ale dają też do zrozumienia, że prowadzone przez Jacka Skroka zajęcia dają im wiele korzyści. Pochlebnie o warsztacie cenionego trenera wyraża się też Paweł Biliński , jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy w kadrze RCS-u. – Pełny profesjonalizm i to pod każdym względem – zapewnia. 

Zawodnicy w Kielnarowej ćwiczyli dużo i wyczerpująco. Nie licząc jednak siłowni, większość zajęć odbywała się w hali i miała typowo siatkarski charakter. – W ogóle nie biegaliśmy po górach – zapewniają zgodnie siatkarze.

 

Jak już informowaliśmy w Kielnarowej, obok zawodników, którzy bronili barw RCS-u w poprzednim sezonie, trenowali gracze, których klub pozyskał Grzegorz Szumielewicz , Krzysztof Staniec i Michał Doliński . Obecnie zespół RCS-u trenować będzie w Radomiu. Podopiecznych Jacka Skroka czeka również seria sparingów.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved