Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Patryk Czarnowski: Najlepiej, żeby to było złoto

Patryk Czarnowski: Najlepiej, żeby to było złoto

Patryk Czarnowski rozpoczyna już drugi sezon w zespole Jastrzębskiego Węgla. W tym sezonie do niego i Wojciecha Jurkiewicza dołączył także Adam Nowik. Cała trójka będzie mocno walczyć o grę w pierwszej szóstce jastrzębskiej drużyny.

Rywalizacja będzie wyglądała podobnie, jak ta sprzed roku. Obecnie jest nas w drużynie trzech. Liga jest długa. Na pewno każdy z nas będzie miał okazję do tego, żeby się zaprezentować na parkiecie – mówi optymistycznie Patryk Czarnowski.

Podobnie jak w innych zespołach, także w Jastrzębskim Węglu zawodnicy zdają się sprawę, że im większa liczba zawodników, tym większa szansa na wygranie ligi. Zawodnicy mają wtedy okazję do wypoczynku w trakcie rozgrywek.Młody środkowy Jastrzębskiego Węgla liczy, że jego drużyna w tym roku spisze się zdecydowanie lepiej. – Najlepiej, żeby to było złoto, ale jeśli nie… Medal jest medalem. To zawsze jest jakieś wyróżnienie i naprawdę fajnie byłoby go zdobyć.

Czarnowski z roku na rok nabiera doświadczenia, jednak wciąż obawia się jednej rzeczy – kontuzji. – Boję się tego, że mogłaby mnie wyeliminować z rywalizacji albo w niej przeszkodzić. A poza tym to raczej niczego się już nie boję.

Nic dziwnego, że zawodnik na boisku nie boi się prawie niczego, mają dookoła wspaniałą publiczność. – Ooo, o kibicach Jastrzębskiego Węgla zawsze miałem pozytywne zdanie. Ich doping zawsze robił i ciągle robi na mnie wielkie wrażenie. Po pierwsze, nawet jeśli hala w Jastrzębiu nie jest zbyt pokaźnych rozmiarów, to jak kibice, którzy są na niej zawsze bardzo licznie zgromadzeni, rykną… to naprawdę, aż parkiet się trzęsie i ciarki po plecach przechodzą. Dzięki nim jest bardzo fajna, a wręcz niezapomniana atmosfera.

* Wypowiedzi pochodzą z portalu www.jasnet.pl

źródło: inf. własna, jasnet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved