Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Maszyna z USA pomoże w treningach częstochowianom

Maszyna z USA pomoże w treningach częstochowianom

"Attack Volleyball Machine" - to nazwa urządzenia idealnie przydatnego do wspomagania treningu drużyn siatkarskich. Jest wszechstronne, bez problemów można przy nim ćwiczyć przyjęcie zagrywki, obronę a także atak. W PlusLidze tę maszynę posiadały dotychczas zaledwie dwa zespoły.

Od poniedziałku do dyspozycji mają ją także trener i zawodnicy z Częstochowy. Attack Volleyball Machine już po pierwszym wypróbowaniu spodobała się zawodnikom. Bardzo fajna i przydatna rzecz – chwalił Przemysław Michalczyk. Urządzenie to jest bezpieczne w użyciu, stabilna podstawa daje komfort pracy dla obsługującego. Może bez problemów wyregulować wysokość wyrzucania piłek, a także ich różnorodne podkręcenie. Szybkość wyrzutu sięga nawet 130 km/h, które bez problemu można precyzyjnie ukierunkować w dowolnie wybrane miejsce.

Nowy pomocnik w treningach może się przydać do ćwiczeń przyjęcia zagrywki, obrony oraz ataku. Eliminuje tracenie czasu na nieudane próby zagrania przez człowieka, bo sama dobrze ustawiona potrafi wykonać próby perfekcyjnie.Trener Radosław Panas będzie miał na pewno ułatwioną pracę na nadchodzących treningach, na których częstochowska drużyna rozpoczęła już ćwiczenia taktyczne z piłkami.

* Damian Trybulec (azsczestochowa.pl)

źródło: azsczestochowa.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved