Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Kurek zawodnikiem Skry Bełchatów

Bartosz Kurek zawodnikiem Skry Bełchatów

Jak nieoficjalnie dowiedziała się Strefa Siatkówki, od osób blisko związanych z ZAK SA Kędzierzyn-Koźle, prezesi Kazimierz Pierzyk oraz Konrad Piechocki doszli dziś do porozumienia w sprawie transferu Bartosza Kurka do Skry Bełchatów.

Prezes Kazimierz Pietrzyk nie chciał zdradzić w jaki sposób osiągnięto porozumienie. Potwierdził jednak, że Bartosz Kurek będzie zawodnikiem Skry. Na poniedziałek w siedzibie klubu mistrzów Polski zaplanowano konferencję prasową w tej sprawie. W spotkaniu udział wezmą Bartosz Kurek, Konrad Piechocki i Kazimierz Pietrzyk.

Kończy się więc ciągnąca się już od dłuższego czasu sprawa przynależności klubowej młodego zawodnika. Przypomnijmy, że Bartosz Kurek przesłał pismo do ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, w którym powiadomił o przejściu do Skry Bełchatów po wypełnieniu kontraktu. Kędzierzyńscy działacze twierdzili jednak, ze skorzystali z klauzuli zawartej w kontrakcie i przedłużyli go o kolejny sezon. Sprawę do sądu polubownego przy PZPS skierował menadżer zawodnika, Ryszard Bosek.

źródło: inf. własna

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved