Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Aleksiej Ostapienko nie zagra w meczu o Superpuchar

Aleksiej Ostapienko nie zagra w meczu o Superpuchar

Środkowy moskiewskiego Dynama i reprezentacji Rosji, Aleksiej Ostapienko, nie wejdzie na parkiet jeszcze przez najbliższy miesiąc. Kontuzja stawu skokowego, której nabawił się podczas igrzysk w Pekinie wyklucza go z meczu o Superpuchar Rosji

Na treningu przed ćwierćfinałowym meczem z Bułgarią Aleksiej Ostapienko doznał groźnie wyglądającej kontuzji stawu skokowego. Pierwsza diagnoza wykluczyła złamanie, jednak powiększający się obrzęk niepokoił reprezentacyjnego lekarza. Po powrocie do Moskwy klubowi lekarze wykluczyli występ środkowego Dynama Moskwa w meczu o Superpuchar Rosji z Zenitem Kazań.

Lekarze moskiewskiego klubu wyrazili nadzieję, że siatkarz będzie już gotowy do gry na turniej półfinałowy Pucharu Rosji, który odbędzie się w ostatni weekend września. Dynamo zagra w Surgucie z Gazpromem, Jarosławiem oraz Kristalem Woroneż. Gdyby nie udało się jeszcze doprowadzić Ostapienki do pełni sił na ten turniej, ma on być gotowy do gry na inaugurację Superligi, w której 5 października Dynamo zagra u siebie z Lokomotiwem Biełgorod.Nowym nabytkiem moskiewskiego klubu jest również statystyk reprezentacji Rosji, Władimir Chromienkow, który zastąpi Władimira Pisariewa. Obaj specjaliści pracowali już ze soba w kadrze Sbornej. Teraz Pisariew będzie pracował u boku Władimira Alekno w kazańskim Zenicie.

źródło: inf. własna, vcdynamo.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne, siatkówka światowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved