Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Kolejna wygrana polskich juniorek

Kolejna wygrana polskich juniorek

Reprezentantki Polski, szykujące się właśnie do udziału w turnieju finałowym Mistrzostw Europy Juniorek, rozgrywanym we Włoszech, pokonały reprezentację Czech 3:1 w drugim już spotkaniu sparingowym, które zespoły zagrały w Jaworznie.

Dzisiejszy mecz był o wiele trudniejszy niż wczoraj. Czeszki wyciągnęły wnioski z wczorajszej konfrontacji i dziś były o wiele lepiej przygotowane. Pierwszego seta wygraliśmy do 23. Potem w naszej ekipie nastąpiło lekkie rozprężenie i w efekcie drugi set uciekł nam również do 23. W trzeciej partii początkowo ton nadawały Czeszki, ale w końcówce udało nam się odrobić kilka punktów i po emocjonującej wymianie piłek wygraliśmy 26:24. W ostatniej partii z kolei to my prowadziliśmy od początku kilkoma punkami, ale Czeszki nas doszły, jednak udało nam się wygrać do 23 – relacjonuje spotkanie trener Zbigniew Krzyżanowski. – To był dobry mecz chociaż nierówny, mieliśmy ciekawe pojedyncze akcje, ale brakuje nam jeszcze tej ciągłości gry.

Reprezentacja Polski wystąpiła w składzie:Joanna Wołosz, Tamara Kaliszuk, Katarzyna Bryda, Patrycja Polak, Monika Martałek, Maja Tokarska, Izabela Śliwa (libero).

Polska – Czechy 3:1

(25:23, 23:25, 26:24, 25:23)

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved