Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > Kobiety, mężczyźni, oldboje na start

Kobiety, mężczyźni, oldboje na start

Każdy, kto nie jest siatkarzem licencjonowanym, może wystartować w X Mistrzostwach Warszawy w Siatkówce Plażowej. Zawody te odbędą się już w najbliższą sobotę oraz niedzielę, na boiskach plażowych firmy Erkam - na Siekierkach

Do udziału organizatorzy zapraszają dwuosobowe zespoły kobiet, mężczyzn i oldbojów. Wszyscy uczestnicy grać będą na własną odpowiedzialność i powinni być ubezpieczeni we własnym zakresie. Wpisowe wynosi 30 zł od pary. Każda para powinna zgłosić się wcześniej telefonicznie (022 633 24 62 i o22 642 68 82 w godz. rannych i wieczornych) lub osobiście do 28 sierpnia w sekretariacie Ogniska TKKF Piaski przy ul. Kochanowskiego 8.

Początek imprezy w sobotę o godz. 9.30. Uczestnicy powinni zgłosić się co najmniej pół godziny wcześniej w celu ustalenia ostatecznej listy startowej i punktualnego rozpoczęcia mistrzostw. Wówczas przyjmowane będą także ostatnie zgłoszenia. Zawodników obowiązuje strój sportowy.Mistrzostwa zostaną rozegrane w jednej kategorii dla kobiet – open, natomiast mężczyźni rywalizować będą w kategoriach wiekowych: do 40 lat, od 41 do 55 lat i powyżej 55 lat.

Organizatorzy zapewniają boiska, obsadę sędziowską, obsługę medyczną i techniczną oraz wodę mineralną.

Pierwsze cztery pary w każdej klasyfikacji otrzymają pamiątkowe puchary, medale, dyplomy i upominki rzeczowe. Pozostali uczestnicy losować będą drobniejsze upominki.

Organizatorem imprezy jest Ognisko Piaski we współpracy z Biurem Sportu i Rekreacji m.st. Warszawy.

źródło: Życie Warszawy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved