Strefa Siatkówki – Mocny Serwis

Nie ma ulg na mecz reprezentacji w Kędzierzynie

Już za trzy tygodnie reprezentacja Polski rozegra mecz barażowy ME z reprezentacją Belgii. Już rozpoczęła się sprzedaż biletów na to siatkarskie wydarzenie. Jednak kibiców martwi fakt braku biletów ulgowych dla dzieci.

Słuchacze Radia Park, zwrócili się z prośbą o wyjaśnienie sprawy feralnego braku ulg dla małych dzieci, na mecz Polska-Belgia. Chcąc wyjaśnić sprawę redaktorzy zadzwonili do siedziby PZPS-u, aby dowiedzieć się dlaczego dzieciom nie należą się tańsze wejściówki na spotkania reprezentacji Polski.

Już wiadomo nie ma ulgowych biletów i nie będzie. Tak naprawdę na imprezy siatkarskie, to praktycznie na żadne nie ma ulg dla dzieci. Głównie jest to spowodowane tym, że po prostu mamy taką zasadę, że jest jedno miejsce, jeden bilet. Nie robiliśmy nigdy ulg, dlatego dajemy taką rozpiętość cenową, żeby jeżeli jest to małe dziecko, można zakupić najtańszy bilet, a dziecko i tak będzie siedziało na kolanach. Natomiast my mamy nad tym większą kontrole. Taką przyjęliśmy zasadę – takie stanowisko w tej sprawie zajmuje PZPS.Dodajmy, że PZPS wypożyczył hale w Kędzierzynie-Koźlu na mający się niebawem odbyć mecz i to on odpowiada również za ceny oferowanych biletów.

Wypowiedź dla radiopark.com.pl

źródło: Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
nasze drużyny

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved