Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Jadar przegrał sparing z Gwardią Wrocław

Jadar przegrał sparing z Gwardią Wrocław

W kończącym zgrupowanie w Miliczu meczu sparingowym siatkarze radomskiego Jadaru ulegli wrocławskiej Gwardii 1:3. Od poniedziałku podopieczni Mirosława Zawieracza rozpoczynają treningi w Radomiu.

Potyczka z pierwszoligowcem z Wrocławia miała typowo szkoleniowy charakter. Wystarczy wspomnieć, że siatkarze Jadaru przystąpili do niego po intensywnych zajęciach na siłowni. Jadar rozpoczął spotkanie z Danielem Górskim na rozegraniu i Wojciechem Żalińskim w ataku. Na przyjęciu Mirosław Zawieracz w wyjściowym składzie wystawił Konrada Małeckiego i Marcina Kocika, a na środku bloku Arkadiusza Terleckiego i Grzegorza Kosoka. Na libero zagrał natomiast Adrian Stańczak.

W trakcie gry szkoleniowiec dokonał kilku zmian. Na parkiecie pojawili się Maciej Pawliński, Damian Domonik i Michał Chaberek. Nie grali natomiast Marcin Owczarski i Jarosław Macionczyk. Obaj wcześniej nabawili się drobnych urazów.Niedzielę siatkarze Jadaru spędzili z najbliższymi. Zajęcia wznowią w poniedziałek, już w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga, rozgrywki towarzyskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved