Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Siatkarze potrenują dla kibiców

Siatkarze potrenują dla kibiców

W sobotę siatkarze Asseco Resovii zaprezentują się kibicom podczas treningu otwartego w hali Podpromie. Jest to nowy pomysł rzeszowskich działaczy, którzy jeszcze przed rozgrywkami chcą dać kibicom szansę poznania się z zawodnikami.

W ciągu kilkudziesięciu minut zaplanowano m.in. krótki trening drużyny, prezentacje maszyny do zagrywki, spotkanie zawodników z kibicami oraz konkurs z nagrodami. – To będzie niespodzianka, ale mogę zdradzić, że uczestnicy konkursu będą mogli się poczuć tak, jakby grali w meczu – mówi Bartosz Górski, wiceprezes Asseco Resovii. Całość rozpocznie się o godz. 17. Podczas treningu będzie także możliwość zakupu koszulek klubowych.

Od poniedziałku zgrupowanieSobotni trening będzie ostatnim dla rzeszowskich siatkarzy przed wyjazdem na zgrupowanie. W poniedziałek podopieczni Ljubo Travicy wyjadą do Spały, gdzie do 5 września będą ładować akumulatory przed sezonem. Na obóz nowy szkoleniowiec Asseco Resovii zabierze 13 zawodników: dwunastkę, która trenuje od początku, a także młodego atakującego Patryka Strzeżka, który ma dołączyć do kolegów prosto ze zgrupowania kadry juniorów. Nie będzie natomiast naszych olimpijczyków. – W Spale rano będziemy pracować na siłowni lub mieć zajęcia lekkoatletyczne. Po południu natomiast będą treningi w hali – informuje Andrzej Kowal, II trener Asseco Resovii. Na tym jednak zajęcia się nie skończą. – Na pewno będzie sporo teorii. Trener Travica będzie chciał zawodnikom przekazać swoją filozofię gry, a najlepiej to zrobić właśnie na zgrupowaniu – dodaje. W tym samym czasie co resoviacy w Spale przebywać będzie także rosyjskie Dynamo Kazań. – Pod koniec zgrupowania najprawdopodobniej zagramy z nimi sparing – informuje Kowal.

Przed wyjazdem do Spały, w piątek, rzeszowscy siatkarze przeszli w Kielnarowej badania wydolnościowe. – Wyniki będą w sobotę. W trakcie sezonu takie testy przeprowadzimy jeszcze dwa razy, żeby na bieżąco kontrolować wydolność zawodników – wyjaśnił Andrzej Kowal.

Karnety dostępne dla wszystkich

W sobotę od godz. 16 rozpocznie się otwarta sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii w sezonie 2008/2009. Do tej pory wejściówki na cały sezon mogli kupować tylko posiadacze karnetów z ubiegłego roku. Teraz zakupu będzie już mógł dokonać każdy. O godz. 16 rozpocznie się internetowa rezerwacja na stronie www.resoviassa.pl, a o godz. 16.30 otwarte zostaną kasy. – Zrobiliśmy tak, aby zachęcić ludzi do rezerwowania przez internet, bo ten jest po prostu szybszy. Najlepiej zarezerwować karnet właśnie na naszej stronie, a później odebrać go w kasie – mówi wiceprezes Asseco Resovii Bartosz Górski.

Do sprzedaży w sobotę przeznaczone zostaną miejsca niewykupione w sprzedaży promocyjnej, około 500 miejsc w każdym z sektorów, które zostały zablokowane podczas sprzedaży promocyjnej, a także te, które były zarezerwowane, lecz nie zostały odebrane. Ceny karnetów na sezon 2008/2009 kształtują się w granicach od 200 do 450 zł, w zależności od sektora. W następnym tygodniu kasy czynne będą od godz. 14 do 17. Szczegóły rezerwacji internetowej można znaleźć na stronie www.resoviassa.pl

Autor tekstu Marcin Lew – Gazeta Wyborcza

źródło: Gazeta Wyborcza

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-08-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved